Oferta dla gastronomii

Oferta dla gastronomii

Szeroki asortyment

Przedstawiamy poniżej propozycję wyselekcjonowanych przez nas produktów, które uświetnią organizowane przez Państwa wydarzenia. W ofercie posiadamy wyroby cukiernicze, piekarnicze i dziczyznę.

Poniższe produkty są jedynie naszą propozycją, w pełnej ofercie posiadamy o wiele szerszą gamę artykułów. Z przyjemnością stworzymy spersonalizowaną ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i do podjęcia z nami współpracy.

Zamówienia / sprzedaż

Zamówienia przyjmujemy pod numerami telefonów:
+48 85 743 01 83
+48 695 250 026
+48 603 629 043
+48 607 260 613

na adres e-mail:
piekarnia@ppmbialystok.com

osobiście:
PPM Spółka z o.o.
ul. Dojnowska 61/1
15-557 Białystok

Torty

Tort to idealne, słodkie dopełnienie każdej ważnej uroczystości, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby produkty wykonane w naszej pracowni oprócz wyśmienitego smaku były też piękną dekoracją. Realizujemy zamówienia oparte nie tylko na naszych projektach, jesteśmy otwarci na inwencję twórczą naszych Klientów. Korzystamy wyłącznie z naturalnych składników, co sprawia, że nasze torty i ciasta mają świeży i niepowtarzalny smak.

Wyroby piekarnicze

Chleb do żurku 200g

Chlebki są idealną ozdobą stołu oraz sprawiają, że nawet najzwyklejsza zupa jest podana w wykwintny sposób.

Chleb do szynki 6kg

Chleb pieczony na bazie mąki pszennej i żytnej, na naturalnym zakwasie.

Chleb czarnowieski

Jest oryginalnym przepisem, produkowany według starej receptury od czterech pokoleń. Nie zawiera konserwantów i drożdży produkowany jest z mąki żytniej, na naturalnym zakwasie, dzięki czemu jego okres spożycia wynosi cztery dni. Niektórzy twierdzą im starszy tym lepszy.

Chleb słonecznikowy 3kg / 1kg

Wytwarzany według starej receptury jest propozycją dla tych, którzy cenią sobie smak chleba pszenno żytniego z dużym dodatkiem całych ziaren łuskanego czystego słonecznika. Swój ciemny kolor i smak zawdzięcza sporej ilości mąki żytniej i użyciu naturalnego słodu jęczmiennego nadającemu delikatny posmak. Chleb wytwarzany na zakwasie.

Dziczyzna

Dzik

Oferujemy Państwu całego dzika pieczonego na ruszcie gotowego do odgrzania, lub możliwość wypożyczenia rusztów do samodzielnego pieczenia mięsa.
Dziczyzna jest produktem, którego przyrządzenie i podanie wymaga odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Odpowiednio przygotowany i zaprezentowany na pewno zachwyci gości na przyjęciu. Oprócz naszych produktów, oferujemy fachową obsługę podawania dziczyzny.